بسته تولید محتوا- صفحه درباره ما و تماس با ما

درباره بسته تولید محتوا- صفحه درباره ما و تماس با ما

چرا باید برای صفحه درباره ما و تماس با ما وب سایت وقت بگذاریم و هزینه کنیم ؟

آیا تا به حال اصلا به صفحه درباره ما وب سایت خودتان نگاه کردید ؟ و یا  اینکه بنظر شما جزء بی اهمیت ترین بخش سایت تان است ؟ آیا وب سایت شما بازدیدکننده کمی دارد ؟ و یا اینکه بازدیدکننده دارد ولی کسی خرید نمی کند ؟ 

فکر میکنید علت چیست ؟

علت فروش پایین وب سایت در چیست ؟ 

اگر در حوزه دیجیتال مارکتینگ کار کرده باشید حتما میدانید که کسب درآمد از طریق ابزارهای دیجیتال اگرچه میتواند بسیار سود آور باشد ولی پیدا کردن مخاطب و جلب اعتماد آنها از راه دور ، بدون ارتباط کلامی چشمی و زبان بدن بسیار سخت و نفس گیر است . شما باید با محتواهای وب سایت ، صفحه اینستاگرام و یا تلگرام . یا هر کدام از ابزارها دیجیتالی آنها را جذب کنید باید بتوانید روح را در کلمات ،تصاویر و ویدیوهای خود بدمید . بطوری که بازدید کننده احساس کنید که با یک موجود زدنده در ارتباط است .

توجه داشته باشید معامله بین انسانها رخ میدهد در تجارت سنتی افراد سعی میکنند در محل زندگی و یا مکانی که دفتر کار ، فروشگاه و یا کارگاه دارند اعتبار   کسب کنند با معرفی خود به دیگران ، با تعامل مثبت و دوست شدن با دیگران . و اگر به زندگی و اطراف خودمان دقت کنیم معمولا بیشتر از افرادی که میشناسیم و از اعتبار بیشتری پیش ما دارند خرید میکنیم . چون میزان ریسک خریدمان کاهش پیدا می کنیم . و اگر یک فرد و یا یک فروشگاه نتواند اعتماد افراد محله را جلب کند اگر سالها هم بماند به فروش مناسب خود نمیرسد .

حالا باید همین اطمینان را در تجارت الکترونیک باید با وب سایت و صفحات اجتماعی خود بدست بیاورم . اما چطور ؟

چطور در دیجیتال مارکتینگ جلب اعتماد کنیم ؟

 

تاریخ: 11/02/1398

دسته بندی:

مکان: ایران

امتیاز:

نظرات

نظر خود را اضافه کنید