0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

درباره کتاب الکترونیک دستیار تبلیغ نویس

برای بدست آوردن اطلاعات نوشته شده در این کتاب الکترونیکی کوتاه باید حداقل 2 میلیون هزینه کنی .

3 مرحله قابل اجرا که با انجام آنها میتوانید صفحات محصول تاثیرگذاری برای فروشگاه اینترنتی‌اتان بنویسید.

احتمالا شنیده‌ای که با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی می‌توانی در کل کشور محصولت را به راحتی بفروشی .و فکر کنم نمونه‌های موفق را هم دیدی وب‌سایت‌هایی مثل دیجی کالا .

شاید برای راه‌اندازی چنین وب‌سایتی با چند طراح وب هم صحبت کرده باشی . البته فکر میکنم مبالغ بالای 5 میلیون هزینه اولیه برایت برآورد کرده باشند .

شاید هم وب‌سایت خودت را قبلا راه‌اندازی کردی تا حدی هم سئو شده باشد و حالا منتظر درخواست خرید هستی .

در اینصورت یک قدم جلو هستی ولی آیا این را هم می‌دانی که  صفحات محصولات مناسب باید داشته باشی تا محصولت فروش برود ؟ یا فقط میخواهی به نوشتن نام محصول ، قیمتش و برخی از خواص آن بسنده کنی ؟

این موضوع خیلی مهم است چون میتواند باعث رشد کسب کارت شود همانطور که میتواند باعث ورشکستگی‌ات شود .

بهتر است صریح تر بگویم

فقط با داشتن وب‌سایتی که از نظر ظاهری شبیه سایت دیجی‌کالا است نمیتوانی فروش مناسبی از سایتت داشته باشی .

 

بله دوست من ، بزرگترین تفاوت سایت ‌های موفق مانند دیجی‌کالا با سایتهایی که حتی هزینه اولیه خودش را درنمی‌آورد در یک مورد است :

 

سایت هایی مانند دیجی‌کالا موفق می‌شوند چون که در صفحات محصولات، اطلاعات کافی و مورد نیاز مشتری را نوشتند .

صاحبین این فروشگاه‌های اینترنتی می‌دانستند که بین مشتری که بطور حضوری به  فروشگاه ‌اشان می‌آید و با آنها صحبت میکند و مشتری که میخواهد از طریق اینترنت خرید کند فرقی وجود ندارد .

همه آنها انسان هستند و باید با آنها ارتباط برقرار کنند . مزایای محصول را کامل برایش توضیح دهند و بعد هم آنها را متقاعد کنند که اگر الان خرید کنند به نفع آنهاست .

صاحبین فروشگاه‌های اینترنتی موفق، برای نوشتن صفحات محصول اثرگذاری که محصولشان را بفروشند از دانش تبلیغ نویسی استفاده میکنند .

می‌دانی چرا ؟ چون مخاطب در هنگام خواندن صفحه محصول باید احساس کند که با یک انسان صحبت میکند انسانی که می‌داند مشکل‌اش چیست ؟ نیازش کدام است ؟ و می‌تواند به سئوالات احتمالیش پاسخ دهند تنها در اینصورت است که می‌تواند اعتماد کند و به یک خریدار تبدیل شود .

دانش تبلیغ‌نویسی دقیقا به ما یاد می‌دهد که چطور متنی بنویسیم تا این حس به مخاطب منتقل شود  و به ما اعتماد کند .

باید بدانی که تبلیغ‌نویسی نیاز به مهارت زیادی دارد و اگر از آن مطلع باشی می‌توانی صفحات محصول وب‌سایت خود را بنویسی و فروشت را حداقل 10% افزایش دهی.

یاد گرفتن این مهارت در حد مبتدی حداقل مبلغ 2.000.000 تومان هزینه دارد و 30 روز طول میکشد تا بتوانی نکته‌های اصلی آن را پیدا کنی و راحتتر متن مورد نظرت را بنویسی .

در کتاب الکترونیکی "دستیار تبلیغ نویس" ، نکته‌های اصلی برای  نوشتن صفحه محصول در 3 مرحله برای تو نوشته شده است تا بتوانی خیلی سریعتر فروشگاه اینترنتی‌ات را کامل کنی .

علاوه بر آن با خواندن این کتاب میتوانی میزان علاقمندی خودت را نسبت به این دانش بسنجی و بعد از اینکه مطمئن شدی برای آموزش آن هزینه پرداخت کنی .

 

کتاب الکترونیکی دستیار تبلیغ نویس

چکیده چیزهایی که در دوره مبتدی تبلیغ نویسی با پرداخت بیش از 2.000.000 تومان آموزش دیدم

 

هزینه این کتاب الکترونیکی بسیار کم است و در این روزها  به آن پول خرد می‌گویند یعنی به جای اینکه مبلغ 2.000.000 تومان ( که برای برخی از ما دستمزد یک ماه است ) هزینه پرداخت کنی تا اطلاعات اولیه در مورد این دانش را کسب کنی ابتدا با پرداخت هزینه ای بسیار پایین از اطلاعات اولیه آن باخبر میشوی و بعد تصمیم میگیری که آیا میخواهی بیشتر آموزش ببینی یا نه .

دوست من، تو میتوانی با پرداخت فقط 4.997 (چهار هزار و نهصد و نود و هفت ) تومان  این کتاب الکترونیکی را تهیه کنی و از اطلاعات و سرفصل های یک دوره 2.000.000 تومانی بهرمند شوی و بعد تصمیم بگیری که میخواهی اطلاعات دقیقتر و کاملتری را یاد بگیری یا نه .

اگر هم هنوز نیاز داری بیشتر از محتویات این کتاب مطلع شوی میتوانی از لینک زیر بخشی از آن را دانلود کنی .

دانلود بخشی از کتاب دستیار تبلیغ نویس

 

البته به تو قول میدهم اگر هم نتوانی از اطلاعات فنی آن استفاده کنی از خریدش پشیمان نشوی زیرا در این کتاب، خلاقیت طنزگونه‌ای بکار بردم که خواندن آن برایت دلنشین باشد و بعد از خواندنش احساس شادی کنی .

 

دوست من بعد از تهیه و خواندن این کتاب کوتاه موارد زیر را بدست می‌آوری :

 

  1. متوجه میشوی که چطور همانند سایت های فروشگاهی موفق  یک  صفحه محصول را بنویسی .
  2. اطلاعات بیشتری در مورد دانش تبلیغ نویسی کسب میکنی و بهتر میتوانی برای آموزش بیشتر و یا قرارداد با یک تبلیغ نویس تصمیم بگیری .
  3. تصویرسازی شادی در ذهنت صورت میگیرد مانند دیدن یک کارتون کوتاه شاد در اوج کار و خستگی .
  4. مهمترین دستاورد این کتاب این است که میتوانی در زمان عقد قرارداد با یک شرکت تبلیغاتی، متوجه شوی که تبلیغ مورد نظر چقدر میتواند برایت سودآور باشد . 

 

برای تهیه این کتاب الکترونیکی و دانلود آن کافی است دکمه زیر را فشار دهی .

 

نظرات

نظر خود را اضافه کنید