دیجیتال مارکتینگ-بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی ( طراحی سایت ، سئو سایت ، مدیریت محتوا)

 

به همراه استراتژی های فروش راهی برای توسعه یک مجموعه تجاری است

گروه تبلیغات اینترنتی آرادین درباره ما و اینکه چه کمکی میتوانیم به شما کنیم

شرکت آرادین پرداز هزاره سوم ، از سال 1390 با همکاری چند تن از نیروهای جوان ، خلاق و با انگیزه در زمینه طراحی وب سایت ، تولید سیستم های خاص منظوره تحت وب و دسکتاپ فعالیت خود را آغاز نموده است . موسسین این مجموعه را بعد از گذشت یکسال ، در سال 1391 تحت عنوان شرکت آرادین پرداز هزاره سوم به ثبت رساندند.

پس از ثبت شرکت، در راستای تعهدات به مشتریان که در سال اول شروع فعالیت به ما اطمینان نمودند  ضمانت های اجرایی ارائه دادیم و خود راملزم به حمایت های معنوی و کاری از کارهای کامپیوتری مجموعه ایشان نمودیم .  با گذشت زمان متوجه شدیم که برای تامین هزینه های جاری شرکت و متخصصین باید کار خود را گسترش دهیم .در ابتدا پیمودن این مسیر آسان مینمود اما بعد از مدتی فهمیدیم که با وجود تاثیرات انکار ناپذیر تکنولوژی دیجیتال و بطور خاص فضای مجازی، تعریف درستی از تاثیرات مثبت آن و ارائه راهکارهای اجرایی قابل درک عموم ، کاری بسیار سخت تر از آنچه که سالها هرکدام از متخصیصین برای کسب آن کشیدند، هست. 

زیرا دیگر اقشار که از حوزه IT فقط برای پیشبرد کاری خود استفاده میکنند نیازمند راهنمایی متخصصین رایانه هستند که یک راهکار اجرایی به آنها بدهند.

 

 

از اینرو سالها بطور مستمر سعی در آموختن علوم مختلف  روانشناسی فروش ، قانون جذب ، ادبیات تبلیغ نویسی و... نمودیم و ارتباط مفهومی و اجرایی آنها با حوزه تجارت الکترونیک و دیجیتال برندینگ برقرار کردیم . تا بتوانیم مشاوره ها و پیشنهادهای اجرایی در پاسخ به سئوالات شما بزرگواران برای گسترش تجارت خودتان ارائه دهیم سئوالاتی مانند " چگونه برند شویم ؟  " .

و امروزه با افتخار میتوانیم بگوییم :

گروه تبلیغات اینترنتی آرادین ،شما را همراهی میکند تا با کمترین ریسک و میزان خطا گامهای موثری در حوزه دیجیتال مارکتینگ بردارید و جزء بهترین ها باشید .ابزارهایی که شما میتوانید برای حضور موثر در اینترنت از آن استفاده کنید شامل :

طراحی سایت - سئو  و بهینه سازی سایت - طراحی ux-مدیریت و تولید محتوا
 

در تمام مراحل انجام و پیاده سازی موارد ذکرشده (طراحی سایت ، سئو ، مدیریت و تولید محتوا و طراحی ux ) شما را همراهی میکنیم و خدمات مناسب با کسب و کارتان را ارائه میدهیم . برای اطلاعات بیشتر و یا پیشنهاد همکاری با گروه تبلیغات اینترنتی آرادین تماس بگیرید .
تلفن : 88985293(021)
ایمیل : info@araadin.com

برخی از افراد تیم ما همواره برای بهتر شدن تلاش میکنیم

مشاور تبلیغات - استراتژیهای فروش - طراحی سایت - سئو سایت
آناهیتا یعقوبی
برنامه نویس / استراتژیست فروش / مشاوره تبلیغات اینترنتی
 

17 سال سابقه برنامه نویسی- 3 سال طراحی وب - 2 سال سابقه مشاوره تبلیغات و استراتژیهای فروش و تبلیغ نویسی وب

نیره مصلحی - مدیریت سایت
نیره مصلحی
مدیر اجرایی وب سایت‌های فروشگاهی و همایش‌ها /  کارشناس مدیریت بازرگانی و MBA
 

6 سال سابقه فروش - 3 سال سابقه مدیریت اجرایی کنگره و وب سایت‌های کنگره - 2 سال مدیریت سایت 

شبکه های اینترنتی - سخت افزار - شبکه بی سیم
محسن رضایی
طراحی و نگهداری شبکه های کامپیوتری / ایده پرداز در حوزه IT
 

10 سال سابقه طراحی و نگهداری شبکه های کامپیوتری اعم از بی سیم و کابلی - 2 سال مشاوره و ایده پرداز سخت افزاری در حوزه IT

درباره ما شنبه, 27 مهر 13980نظر

نظرات

نظر خود را اضافه کنید