0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

 

 

در  سال 94 ، برای نجات از ورشکستگی در یک آکادمی کسب و کار ثبت نام کردم در آنجا فهمیدم که بزرگترین مشکل من و بسیاری از کسب و کارها نداشتن تبلیغات موثر است .تبلیغاتی که بتواند با هزینه‌ای معقول سود بالا  برایمان داشته باشد.

سلام من آناهیتا یعقوبی ، مدیر مجموعه آرادین پرداز هستم که از سال 94 تصمیم گرفتم تبلیغات را بطور حرفه ای یاد بگیرم و تبدیل به یک کارآفرین موفق شوم .

اگر اطلاعات بیشتری از من و مجموعه آرادین پرداز میخواهی باید بگویم که سالها پیش مدرک کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار را از دانشگاه شمال در آمل گرفتم و از سال 1379 وارد دنیای کسب و کار شدم 7 سال بعنوان کارشناس برنامه نویس و طراح سیستم های نرم‌افزاری در شرکت های مختلف کار کردم .

بعد از آن تصمیم گرفتم که کارآفرین شوم. از سال 91 طراحی سایت را شروع کردم و با چند تن از دوستانم شرکت آرادین پرداز را تاسیس کردیم . در سال 93 وارد حوزه تجارت الکترونیک شدیم و من خیلی زود متوجه شدم که تجارت الکترونیک بدون دانش تبلیغات یک تلاش بی‌حاصل است مگر در مواقعی که هیچ رقیبی در اینترنت نداشته باشی !

به همین علت از سال 96 پس از آموزش خصوصی در حضور 3 استاد تبلیغ‌نویس حرفه‌ای ، کار تبلیغ نویسی را شروع کردم . و از آن زمان به بعد علاوه بر کار، بطور مداوم  در زمینه تبلیغات ،  بازاریابی و نرو مارکتینگ تحقیق میکنم و در دوره های خصوصی اساتید معروف شرکت میکنم تا بتوانم با بروزترین این دانش‌ها بهترین خدمات را ارائه بدهم .

اما فکر میکنم بیشتر از رزومه من و سال تاسیس شرکت، میخواهی بدانی که خدمات ما چه منفعتی برای تو دارد .

استفاده از خدمات ما چه منفعتی دارد ؟

اگر کالایی برای فروش داری و یا اینکه دانشی داری که میتوانی به دیگران مشاوره دهی و حتی اگر خدمات فنی و یا علمی ارائه میدهی میتوانم کمک کنم تا:

بتوانی فروشت را افزایش دهی

بخش اینترنتی کسب و کار خودت را راه‌اندازی کنی

صفحات محصول سایتت را بر اساس اصول تبلیغ نویسی بنویسی

برند مخصوص خودت را بسازی

بطور مستمر مشتریان جدیدی را پیدا کنی

 

آیا میتوانیم با هم همکاری  کنیم ؟

اگر مطمئن هستی که محصولت و یا خدماتت میتواند به مردم کمک کند تا بتوانند زندگی شادتر ، سالم‌تر و یا درآمد بهتری داشته باشند فکر کنم میتوانیم با هم کار کنیم .

اما شرطی هست که باید آن را اجرا کنی نه بخاطر اینکه من میگویم به خاطر اینکه بتوانیم  تبلیغات موثری را با هم طراحی کنیم که مدت های طولانی برایت سودآور باشد .

یا روشی را یاد بگیری که بارها از آن استفاده کنی و جزء موفق سازهای صنف کسب و کار خودت شوی .

و اما شرط این است که تمام روش های گذشته که بارها امتحان کردی و ملکه ذهنت شده ولی جواب نگرفتی را کنار بگذاری و به یک روش جدید و اثرگذار فکر کنی .

اگر مطمئن هستی میخواهی روش اصولی تبلیغات را جایگزین روش قبلی کنی میتوانی در روزهای کاری بین ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر با شماره 88985293 (021) تماس بگیری . و یا اینکه در تلگرام به آیدی @AraadinGroup پیام بدهی . 

هزینه هر ساعت مشاوره تلفنی 200 هزار تومان هست البته ساعت اول آن رایگان است .

و تعرفه  مشاوره حضوری و طراحی سناریوی تبلیغاتی با توجه به پروژه بعد از بررسی حجم کار و بطور توافقی تعیین می‌شود .

 

بیزینس کوچینگ - سئو  و بهینه سازی سایت - تبلیغ نویسی کلاس a  ( احساسی )- نرو مارکتینگ -مدیریت و تولید محتوا

ماهان تیموری - سئو  و بهینه سازی سایت - تبلیغ نویسی کلاس a  ( احساسی )- نرو مارکتینگ -مدیریت و تولید محتوا

 

برای اطلاعات بیشتر و یا پیشنهاد همکاری با گروه تبلیغ نویسی آرادین تماس بگیرید .
تلفن : 88985293(021)
ایمیل : info@araadin.com

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم سوم خرداد 6 نظر

نظرات

نظر خود را اضافه کنید