نمونه کار تبلیغ نویسی صفحه محصول آی استورمد یکشنبه, 17 شهریور 1398 , 0 نظر

از مهمترین عوامل تاثیرگذار در خرید اینترنتی بازدید کننده وب سایت فروشگاهی شما ، شرح و بررسی محصول است . این همان کاری است که در فروش حضوری برای مشتری انجام میدهید با این تفاوت که در تجارت الکترونیک کار سخت‌تری را در پیش دارید زیرا دیگر نمیتوانید از زبان بدن برای متقاعد سازی استفاده کنید و بعلاوه تعداد زیاد رقبا در شبکه اینترنتی با توجه به اینکه برای خریدار بعد مسافت زیاد مهم نیست ( زیرا خودش برای خرید نمیرود ) باعث طولانی تر شدن سفر مخاطب از زمانی که  وب سایت شما  را بازدید می کند تا هنگامی که از شما  خرید میکند میشود و تبلیغ نویسی صفحه محصول میتواند سریعتر بازدیدکننده را به خریدار تبدیل کند .

در اینجا لینک 2 نمونه از تبلیغ نویسی صفحه محصول یک وب سایت پزشکی را قرار میدهیم تا مطالعه نمایید . لطفا اگر نظری درباره آنها دارید برای ما بفرستید .

ویروس hpv

محصول کیت HPV RQ

 

 

روغن گل رز

روغن ضد چروک معطر گل رز

 


چگونه با تولید محتوا دیگران را به خود وابسته کنیم

آیا تا به حال اسم  شهرزاد قصه گو را شنیده ای ؟ آیا تا به حال قصه ای جذاب شنیده ای ؟ طوری که میخکوب داستانش شده باشی ؟ آیا میخواهی همانند آنها داستانی از شکست ها و موفقیت افسانه ای خود را تعریف کنی ؟ همان داستانی که میتواند مریدان و شاگردان زیادی را به دور تو جمع کند .

رازهای طراحی عنوان جذاب

مقاله ای علمی و پرمحتوا مینویسی ولی هیچ کس  آن را نمیخواند .

به همکاری چند نفر از دانشمندان حوزه  پزشکی مجله ای برای دانشجویان تولید ، چاپ و نتشر می کنید ولی دریغ از یک خرید !

چقدر برای تبلیغات هزینه کنیم؟

همراه گرامی ، سلام 

همه ما میدانیم که برای اینکه کسب و کار سودآوری داشته باشیم باید تبلیغات داشته باشیم . و همچنین میدانیم که تبلیغات هزینه دارد و بعضی از تبلیغات ها اثر بسیار پایینی دارندنظرهای شما

دوست عزیز ، نظر خودت را برایمان ارسال کن