(1)
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

نمونه کار تبلیغ نویسی صفحه محصول آی استورمد یکشنبه, 17 شهریور 1398 , 0 نظر

از مهمترین عوامل تاثیرگذار در خرید اینترنتی بازدید کننده وب سایت فروشگاهی شما ، شرح و بررسی محصول است . این همان کاری است که در فروش حضوری برای مشتری انجام میدهید با این تفاوت که در تجارت الکترونیک کار سخت‌تری را در پیش دارید زیرا دیگر نمیتوانید از زبان بدن برای متقاعد سازی استفاده کنید و بعلاوه تعداد زیاد رقبا در شبکه اینترنتی با توجه به اینکه برای خریدار بعد مسافت زیاد مهم نیست ( زیرا خودش برای خرید نمیرود ) باعث طولانی تر شدن سفر مخاطب از زمانی که  وب سایت شما  را بازدید می کند تا هنگامی که از شما  خرید میکند میشود و تبلیغ نویسی صفحه محصول میتواند سریعتر بازدیدکننده را به خریدار تبدیل کند .

در اینجا لینک 2 نمونه از تبلیغ نویسی صفحه محصول یک وب سایت پزشکی را قرار میدهیم تا مطالعه نمایید . لطفا اگر نظری درباره آنها دارید برای ما بفرستید .

ویروس hpv

محصول کیت HPV RQ

 

 

روغن گل رز

روغن ضد چروک معطر گل رز

 


مبالغه ای ( بزرگ نمایی ) که  پول و اعتبار را با هم برایت می آورد

- بنظرت چکار کنیم فروش شرکت بسیار پایین آمده از پس هزینه ها برنمی آییم ؟!
- با یک نفر صحبت کردم میگوید باید تبلیغات بیشتری انجام دهیم .
- به تازگی در یک مجله معروف تبلیغ کردیم ولی کسی تماس نگرفت اگر هم تماسی بود خریدی نکردند !

 

قلاب هایی که ده ها میلیارد تومان ماهی صید میکنند

اگر کسب و کار آزاد دارید و یا اینکه کارآفرین هستید حتما کلمه بازاریابی و روشهای بازاریابی را شنیده اید و میدانید بازاریابی و تبلیغات ، دو پایه اصلی فروش هستند.تا به امروز در مورد تبلیغات و مفاهیم آن مطالبی منتشر کردم و امروز میخواهم در مورد تکنیک بسیار مهم  قلاب در بازاریابی و تبلیغات اینترنتی صحبت کنم.نظرهای شما

دوست عزیز ، نظر خودت را برایمان ارسال کن