0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

نمونه کار تبلیغ نویسی متن صفحه اول وب سایت آزمایشگاه تشخیص اصالت مواد غذایی شنبه, 10 اسفند 1398 , 0 نظر

شاید در ذهن بیشتر افراد تصاویر صفحه اول سایت مهمتر از کلمات و متن های آن باشد اما باید بدانیم که تصاویر گویا همراه با کلمات اثرگذار میتواند بازدیدکننده بیشتری را اول درگیر کند و به فکر وادار د  و بعد به مشتری تبدیل کند .

از طرفی  مدیران کسب و کارهایی مانند آزمایشگاه های تخصصی فکر میکنند که در نوع کسب و کارهای آنها نمیتوان از تبلیغ نویسی احساسی استفاده کنند و به همین علت معمولا به نوشتن و یا کپی کردن متنهای کلیشه بسنده میکنند و بعد از مدتی به علت  مشتری کم سرخورده میشوند.

ولی باید بدانید که هر محصول و خدماتی که بتوان در آن یک ارتباط با انسان پیدا کنیم میتوانیم تبلیغات سود آور برایش بنویسیم . یکی از تکنیک های تبلیغ نویسی برای کسب و کارهای به ظاهر خشک و خشن تکنیک نفر سوم است که در زیر یک نمونه آن را میبینید .

صفحه اول وب سایت آزمایشگاه تخصصی مولکولی موادغذایی است به همراه متن درباره ما در پانویس آن .

متن میانه سایت :

سلامتی غذا، ثروتی پنهان 

حتما شنیده‌اید سلامتی نعمت بزرگی است و این را  همه ما میدانیم سلامتی تک تک ما به سلامتی جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم وابسته است .

سلامتی مردم یک جامعه اجزای مختلفی دارد که غذای سالم اولین و اصلی ترین  آنها است .

غذای سالم است که  انرژی لازم برای حرکت ، تحصیل و پیشرفت را به ما میدهد و همین غذای سالم لبخندی زیبا را بر لبان کودک دلبندمان مینشاند تا در تکاپوی سخت زندگی ، آرامشی بر جان خسته ما شود . 

ما در آزمایشگاه تشخیص مولکولی آمیتیس ژن می‌توانیم در تشخیص سلامتی غذاها کمک کنیم تا همه ما همیشه لبخندهای زیبا را ببینیم و شاد باشیم .

 

تبلیغ نویسی آزمایشگاه

 


متن پانویس سایت

گروهی از مردم ایران هستیم  برخی از ما  تخصص ژنتیک و تعدادی هم تخصص علوم آزمایشگاهی  داریم . تصمیم گرفتیم به جز نوشتن مقاله های علمی و ارسال برای مراکزی دانشگاهی دنیا از دانشمان برای بالا بردن کیفیت زندگی کشور عزیزمان استفاده کنیم و معتقدیم متخصصین هر کشوری مسئول برطرف کردن نیازهای هموطنانشان هستند . در عصری زندگی میکنیم که آلودگیهای زیست محیطی زیاد است از طرفی تحقیقات علمی بر روی مواد خوراکی هم زیاد شده و به دنبال آن متاسفانه سودجویی در صنعت غذا هم از مشکلات آشکار عصر پرتلاطم امروزی است . 

آزمایشگاه های تشخیصی میتوانند در تشخیص سالم بودن مواد غذایی به شما کمک کنند که مجموعه ما هم یکی از آنهاست .هر زمان نیاز به راهنمایی داشتید با کمال میل پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود .

 

تبلیغ نویسی متن درباره ما پانویس

فروش و بازاریابی بیشتر از آنکه به  روحیه و استعداد نیاز داشته باشد نیاز به دانش تبلیغ نویسی دارد.  کمک میکنم با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغ نویسی هم فروشتان بیشتر شود و هم بتوانید قدم به قدم با فروش محصولتان ، برند خودتان را نیز بسازید و ماندگار کنید .
نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن