0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

مقالات و نوشته ها

مطالب خواندنی و مفید در وبلاگ این شرکت

چقدر برای تبلیغات هزینه کنیم؟

1398/09/03
0

همراه گرامی ، سلام 

همه ما میدانیم که برای اینکه کسب و کار سودآوری داشته باشیم باید تبلیغات داشته باشیم . و همچنین میدانیم که تبلیغات هزینه دارد و بعضی از تبلیغات ها اثر بسیار پایینی دارند

بیشتر بخوانید

یک برند آپ برای کسب و کار خودمان بسازیم ؟

1398/07/14
0

شاید شما هم جزء کسانی باشید که دلتان میخواست یک برند ساده و اثرگذار و دلنشین داشته باشید که سر زبانها باشد مثل آپ . در اینصورت راحت میتوانید پیامهایتان را به مخاطبین‌تان برسانید مشتری بیشتری پیدا کنید و درآمد بالاتری داشته باشید .

بیشتر بخوانید

تبلیغ‌ نویسی چیست ؟

1398/06/11
0

قبلا در مورد تبلیغات صحبت کردیم و گفتیم که تبلیغات دعوت به انجام دادن کاری است و این امر زمانی رخ میدهد که از ابزارهای گفتمان و ارتباطی مناسب بهره بگیریم . از جمله این ابزارها ،استفاده مناسب از قدرت کلمات است و این یعنی همان تبلیغ نویسی .

بیشتر بخوانید

تبلیغات چیست؟

1398/05/26
0

آیا تا به حال برای فروش بیشتر،  بخش تبلیغات را در شرکت خود راه‌اندازی نموده‌اید ؟ یا اینکه از فردی خواسته‌اید که در این زمینه کمک کند؟ آیا برای تبلیغات اینترنتی محصول خود  اقدامی انجام داده‌اید ؟

بیشتر بخوانید

ادبیات تبلیغ نویسی در دین و زندگی

1398/03/08
0

نمیدانم چطور باید شروع کنم و چه مقدمه ای برای این مقاله باید بنویسم چون همیشه عادت کردم در حوزه مدیریت ، تبلیغ نویسی و بازاریابی محتوا همواره از منابع و مثالهای کشورهای دیگر استفاده کنم و تحلیل ها و نمونه های آنها را بیان کنم مدتی است بازدیدکنندگان محترم سایت و حتی اطرافیانم میگویند که این مطالب بومی شده ما نیست

بیشتر بخوانید

چگونه صفحه درباره ما سودمند بنویسیم؟

1398/01/25
0

وب سایت ما درواقع دفتر کار مجازی ما است و ما بطور مستمر اطلاعاتی از تلاش و دیدگاه های خود را درآن قرار می دهیم.دراین میان صفحه درباره ما مسلما مهمترین صفحه وبسایت ما است.

آیا واقعا این صفحه در معاملات تجاری ما تاثیر دارد؟ چه تعداد بازدید کننده واقعا وقت خود را برای بررسی صفحه درباره شما می گذارند؟

بیشتر بخوانید

سئو سازی مهمترین ابزار دیجیتال مارکتینگ یا...!

1397/12/01
0

درچند سال اخیر تقریبا همه ما کلمه اینترنت ویا دیجیتال مارکتینگ  را بطور روزانه می شنویم وبارها داستانهایی از سود کلان برخی از واحدهای تجاری که ازطریق تبلیغات اینترنتی اقدام به جذب مشتری نمودنده اند شنیده ایم به دنبال آن بسیاری ازما ....

بیشتر بخوانید