0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

مقالات و نوشته ها

مطالب خواندنی و مفید در وبلاگ این شرکت

محتوا پادشاه هـ - نیـ - ست

1399/08/17
0

به تولید محتوا بیشتر توجه کنید چون "محتوا پادشاه است". این جمله ای است که این روزها از تمام متخصصین تجارت الکترونیک میشنویم ولی آیا واقعا میتوانیم با تولید محتوا  به درآمد 10.000.000+ در ماه برسیم؟ 

 

بیشتر بخوانید

چگونه با تولید محتوا دیگران را به خود وابسته کنیم

1398/10/23
0

آیا تا به حال اسم  شهرزاد قصه گو را شنیده ای ؟ آیا تا به حال قصه ای جذاب شنیده ای ؟ طوری که میخکوب داستانش شده باشی ؟ آیا میخواهی همانند آنها داستانی از شکست ها و موفقیت افسانه ای خود را تعریف کنی ؟ همان داستانی که میتواند مریدان و شاگردان زیادی را به دور تو جمع کند .

بیشتر بخوانید

رازهای طراحی عنوان جذاب

1398/10/01
0

مقاله ای علمی و پرمحتوا مینویسی ولی هیچ کس  آن را نمیخواند .

به همکاری چند نفر از دانشمندان حوزه  پزشکی مجله ای برای دانشجویان تولید ، چاپ و نتشر می کنید ولی دریغ از یک خرید !

بیشتر بخوانید

چقدر برای تبلیغات هزینه کنیم؟

1398/09/03
0

همراه گرامی ، سلام 

همه ما میدانیم که برای اینکه کسب و کار سودآوری داشته باشیم باید تبلیغات داشته باشیم . و همچنین میدانیم که تبلیغات هزینه دارد و بعضی از تبلیغات ها اثر بسیار پایینی دارند

بیشتر بخوانید

ادبیات تبلیغ نویسی در دین و زندگی

1398/03/08
0

نمیدانم چطور باید شروع کنم و چه مقدمه ای برای این مقاله باید بنویسم چون همیشه عادت کردم در حوزه مدیریت ، تبلیغ نویسی و بازاریابی محتوا همواره از منابع و مثالهای کشورهای دیگر استفاده کنم و تحلیل ها و نمونه های آنها را بیان کنم مدتی است بازدیدکنندگان محترم سایت و حتی اطرافیانم میگویند که این مطالب بومی شده ما نیست

بیشتر بخوانید

چطور خلاق باشیم؟

1398/02/28
0

آیا برای تهیه و تولید محتوا‌ی مناسب وب سایت خودتان دچار مشکل میشود ؟ میخواهید نکته ای متمایز کسب و کار خود را پیدا کنید ؟ خلاقیت‌تان محدود است و میخواهید بیشتر نوآوری داشته باشید ؟

بیشتر بخوانید

چگونه متقاعدسازی کنیم؟

1398/02/14
0

همه ما همواره در حال مذاکره هستیم چه زمانی که در جمع خانواده به بیان اتفاقات روزانه می پردازیم و چه زمانی که برای جمعی از افراد سخنرانی می کنیم و یا حتی زمانی که می خواهیم محصولی را بفروشیم.

بیشتر بخوانید

چگونه ایده های خود را پرورش دهیم؟

1398/02/08
0

ایده‌پردازی می‌تواند راه مناسبی برای رقابت در بازار تجارت باشد و ایده های  ناب و پیاده‌سازی آن ، چه در تجارت سنتی و چه در تجارت الکترونیک کسب ثروت را به همراه دارد . ایده‌پردازی فقط شامل تولید یک محصول نیست بلکه بکارگیری ایده‌ها در تولید محتوا مخصوصا در محتوا‌ی وب سایت  و انتشار آن   نیز میتواند یک پیروزی بزرگ در بین رقبا  را منجر شود .

بیشتر بخوانید

چگونه صفحه درباره ما سودمند بنویسیم؟

1398/01/25
0

وب سایت ما درواقع دفتر کار مجازی ما است و ما بطور مستمر اطلاعاتی از تلاش و دیدگاه های خود را درآن قرار می دهیم.دراین میان صفحه درباره ما مسلما مهمترین صفحه وبسایت ما است.

آیا واقعا این صفحه در معاملات تجاری ما تاثیر دارد؟ چه تعداد بازدید کننده واقعا وقت خود را برای بررسی صفحه درباره شما می گذارند؟

بیشتر بخوانید