0
Style Switcher
 • 1
 • 2
 • 3

چگونه صفحه درباره ما سودمند بنویسیم؟ يكشنبه, 25 فروردین 1398 , 0 نظر

وب سایت ما درواقع دفتر کار مجازی ما است و ما بطور مستمر اطلاعاتی از تلاش و دیدگاه های خود را درآن قرار می دهیم.دراین میان صفحه درباره ما مسلما مهمترین صفحه وبسایت ما است.

آیا واقعا این صفحه در معاملات تجاری ما تاثیر دارد؟ چه تعداد بازدید کننده واقعا وقت خود را برای بررسی صفحه درباره شما می گذارند؟

خوب، در اینجا یک آمار جالب است.

بر اساس یک مطالعه از KoMarketing ، 52 درصد از بازدید کنندگان وب سایتها مایل به دیدن صفحه درباره  ما هستند.

 

آمار بازدید صفحات سایت

 

واین یعنی بدون آن، ما فاصله ای بین شرکت خود و بیش از نیمی از بازدید کنندگان خود ایجاد می کنیم.

به همین دلیل یک صفحه " درباره ما " مهمتر از آنچه فکر میکنید است.و البته چیزی که متوجه شدم  این است که بسیاری از برند ها  در بخش «درباره صفحه» کمبود دارند. و بعضی از این صفحات  به طور کامل شامل یک صفحه درباره صفحه مناسب نیستند، و بعضی دیگر نیز یا نیمه خالی هستند  بدون اینکه  فکر واقعی در تهیه آن صورت بگیرند وهیچگونه یکپارچگی ندارند.

در چنین مواردی غالبا  فرصت تبدیل بازدیدکننده به مشتری را از دست می دهند، وکل بحث فروش وبازاریابی به بخش فروش سپرده میشود.

من می خواهم عادل باشم و بگویم که همه چیز یک وبسایت به "درباره ما" آن ختم نمیشود اما اکثر شرکت ها، افراد و وب سایت ها  آن را دارند این یک کار استاندارد در حوزه تجارت الکترونیک است.

و  این صفحه واقعا ارزشمند است به شرطی که شما آن را درست انجام دهید!

برای ساخت آن خودتان را به جای  بازدید کننده وب سایت قرار دهید که قرار است صفحه "درباره ما" وب سایت شما بخواند    ، چه چیزی دوست دارید بدانید . به این موضوع توجه داشته باشید معمولا بازدیدکننده ای که میخواهد این صفحه را بخواند در مورد شما و تخصصتان تردید دارد ، نقشی که این صفحه  ایفا می کند این است که شما چه چیزی هستید و چه کاری انجام می دهیدبا این حال، ممکن است آنها هنوز مایل به تبدیل شدن به یک مشتری نداشته باشند. و صفحه "درباره ما" فرصتی عالی  برای متقاعد کردن آنهاست.

 من بسیاری از این  صفحات را به صورت روزانه میبینم که خسته کننده هستند و هیچ ارزشی برای وب سایت ندارند.

برخی از شرکت ها صفحه "درباره ما" سایت خود را در هنگام طراحی سایت بسیار سریع و بدون فکر می نویسند، زیرا فکر می کنند که تنها داشتن این صفحه کافیست !

بسیاری از شرکتها تلاش زیادی برای افزایش تولید محتوا  از طریق وبلاگ نویسی انجام می دهند ، و  به طور منظم صفحات مقالات وبسایت را به روز میکننداما صفحه "درباره ما" بسیار ساده تر خواهد بود، زیرا مجبور نیستید آن را به طور مرتب به روز کنید.

اگر شما این صفحه را درست و اصولی بسازید ،به شما درتبدیل بازدیدکننده به مشتری و بالا رفتن نرخ فروش  کمک خواهد کرد .

در این مقاله قصد دارم  همه چیزهایی را که باید در مورد چگونگی ایجاد یک صفحه "درباره ما "  خوب بطوری که بازدیدکنندگان شما زیاد  شوند را  توضیح دهم.

تعریف یک صفحه "درباره ما":

اول از همه، با یک تعریف رسمی از یک صفحه "درباره ما " شروع می کنیم.

یک نوع صفحه وب است که معمولا در وب سایت ها دیده می شود، حاوی اطلاعات عمومی در مورد شخص یا سازمان مسئول سایت مورد نظر است، معمولا شرح تاریخ و مأموریت سایت یا هدف سایت درآن نوشته میشود.

اکثر مردم احتمالا می گویند این تعریف کامل وخوبی است. اما به نظر من، این یک نقص مهم دارد که میتواند به زیان ما تمام شود.

در این تعریف ، تنها درمورد  فرد / سازمان صحبت می کند و به نیازها و نگرانی بازدید کنندگان پاسخ نمی دهد. البته در این صفحه  می خواهید درباره شرکت، تاریخ، فلسفه، ارزش ها، دستاوردها و غیره صحبت کنید.

اما بدانید موارد بیشتری برای ارائه وجود دارد.

یک صفحه "درباره ما " ی مناسب به برخی از سؤالات مهم بازدیدکنندگان پاسخ خواهد داد.

در صفحه "درباره ما" چه نوع سوالات باید پاسخ بدهم؟

برخی از سوالاتیکه باید  پاسخدهنده بازدید کننده باشید عبارتند از:

 • برای من چه چیزی هست؟
 • من در جای مناسب هستم؟
 • آیا می تواند در حل  این مشکل من کمک کند؟

با نوشتن  فقط درباره خودتان، خوانندگان خود را فراری نکنید.  در عوض،از  آنها بخواهید تا یک صندلی را بکشند، و لحظاتی را  با شما گپ بزنند، و مدت طولانی پس از این مهمانی ، با شما در ارتباط باشند.

چه باید بکنید:

نکته ای که می خواهم در اینجا به آن اشاره کنم  این است که اصطلاح " درباره ما" می تواند کمی گمراه کننده باشد.  این صفحه نباید فقط در مورد شما باشد بلکه باید در مورد مخاطبان شما نیز باشد.

و اکنون، در اینجا فرمول من ، گفتن یک داستان جذاب است.

مشتری خود را بشناسید

هنگامی که بازدیدکننده به صفحه " درباره ما "می آید، می خواهد که شما مشتری خود را کاملا مطلع کنید ,  و البته انتظار دارد که شما درمورد او اطلاعاتی داشته باشید . من فقط درباره جنسیت، سطح درآمد، تحصیلات و غیره صحبت نمی کنم.

شما باید بدانید که فرد بازدیدکننده وب سایت شما در قیف فروش قرار دارد.

قیف فروش در دیجیتال مارکتینگ

و اگر آنها به صفحه «درباره شما» نگاه کنند، باید بگویم که  آنها در مراحل اولیه مراحل فروش قرار دارند.

اکثریت بازدیدکننئگان شما ، حداقل آگاهی از نام تجاری و چشم انداز شما دارند حتی اگر یک برند معروف باشید.از اینرو بیشتر به دنبال آشنایی با شما هستند.

آنها نه تنها می خواهند درباره محصول یا خدمات مورد نیاز خود، بیشتر بدانند، بلکه بسیاری از آنها می خواهند بدانند که آیا ارزش ها و اعتقادات خود را به اشتراک می گذارید.

سعی کنید خودتان را در چارچوب یک چشم انداز متوسط ​​قرار دهید و اطلاعاتی را که در جستجوی آن هستید مشخص کنید.

این تلاش ها شما را به سمت فروش بیشتر  هدایت می کند.

با یک عنوان قوی شروع کنید

عنوان شما همه چیز است.

در صورتی که جذاب باشد ، بازدیدکنندگان میخواهند در این مورد بخوانند. اما اگر کسل کننده باشد ، بسیاری از آنها هرگز به وب سایت شما باز نخواهند گشت!

چه چیزی باعث می شود یک عنوان مناسب باشد ؟

شما باید شعار تبلیغاتی خود را ساده، روشن، و منفعتی  که مبتنی برنیاز مشتری باشد بیان کنید.

غیر قابل باور و  تکراری نباشیدبازدید کننده وب سایت قبلا روی بخش «درباره ما» صفحه اصلی  کلیک کرده است، بنابراین شما نیازی به استفاده  دوباره آن در عنوان صفحه نخواهید داشت.در عوض، از یک عنوان استفاده کنید که ارزش درک شده شما را افزایش دهد .

به این عنوان از صفحه "درباره ما" وب سایت SAXX   دقت کنید :

سَبک(استایل) فعال

راحتی فوق العاده ای

SAXX بچه ها را راحت، مطمئن و آماده برای فعالیت در هر وضعیت نگه می دارد.

 

عنوان جذاب درباره ما SAXX

من این عنوان را دوست دارم زیرا با مشتری بالقوه صحبت می کند  و یک دغدغه مهم او را حل میکند . SAXX  نام تجاری لباس زیر مردانه استبنابراین عناوین صفحه "درباره ما" ی آنها نشان دهنده خواسته های مصرف کنندگان است.

"سَبک فعال ،آسایش فوق العاده ای"

این عنوان بسیار جذاب استاین نیز به اندازه کافی جذاب است تا خواننده در صفحه بماند و ادامه مطالب را بخواند  اگر یک عنوان خسته کننده داشته باشید، ممکن است افراد حتی اولین پاراگراف مطالب شما را نخوانند.

و علت دیگری که این مثال را به اشتراک می گذارم این است که   SAXX از سربرگ های متعدد در صفحه استفاده می کندهمانطور که در ادامه می خوانید، عنوان دوم " داستان ما آغازشد" را می بینید.

این برای خواننده روشن می کند که این بخش در مورد این موضوع بحث خواهد کرد: ایجاد شرکت.

شما از طریق یک داستان به جای واقعیت های سرد ،که همیشه برای خواننده جذاب تر است ، خود را ارائه میدهید .

 مثال خوب دیگر  Hammocks Yellow Leaf است. شما بلافاصله می توانید احساس کنید چه چیزی ارائه می شود و مزایای آن چیست  .

 

عنوان معتبر معتبر و شفاف

 

معتبر و شفاف باشید

شما می خواهید با صفحه "درباره ما" حرفه ای شناخته شوید. پس  این صفحه یک داده مهم است.

اما اغلب شرکتها و بیشتر برندها  تا حد امکان از کلمات سخت ، خشک  و کلیشه ای  استفاده می کنند.

به استثنای اینکه شما در یک صنعت فوق العاده رسمی هستید (به عنوان مثال، شما یک وکیل یا یک کارمند بیمه هستید)، من فکر می کنم این یک ایده خوب است که  کمی خودمانی باشید .و تصویری واقعی از آنچه که شرکت شماست و آنچه انجام می دهید، خلق کنید.

و بدانید برای مردم خرید کالا و یا خدمات مهم نیست بلکه  آنها به طور طبیعی می خواهند با کسی که دوست هستند و اعتماد دارند کار کنند.

صداقت و شفافیت، دو عنصر اصلی در کسب اعتماد هستند.

ارائه یک داستان کوتاه اما قانع کننده

شما نیازی ندارید (یا حتی نمی خواهید) به جزئیات دقیق بپردازید ، اما توصیه می کنم با بازدیدکنندگان ایده ای از کجا آمده اید و چگونه شرکت خود را تاسیس نمودید را به اشتراک بگذارید.

به عبارت دیگر، به آنها داستان نام تجاری خودتان را بگویید.

داستان ها مردم را علاقمند میکنند و معمولا اطمینان حاصل می کنند .حواستان باشد اگر محتوای شما عجیب و غریب و غیرواقعی باشد، هیچ کس نمی خواهد آن را بخواند و شما توانایی های بالقوه را از دست خواهید داد.

مطمئن نیستید که چگونه یک داستان بگویید؟ فقط صادقانه بگویم و درباره اینکه چگونه شرکت شما شروع شد صحبت کنیدشما لازم نیست بیش از جزئیات مالی و یا هر چیز دیگری مانند آن را بیان کنید ، مگر اینکه آن بسیار سرگرم کننده باشد .

در داستان بر روی  مأموریت شرکت شما متمرکز شوید و بگویید  مورد الهام بخش برای شروع کسب و کار شما چیست؟

در اینجا یک نمونه عالی از صفحه "درباره ما" TOMS   آمده است:

ایده یابی در مورد فروش و داستان آن

افراد ممکن است  با این سازمان آشنا نباشندمفهوم آنها بسیار ساده است: برای هر جفت کفش که از وب سایت خریداری می شود، یک جفت کفش نیز برای  یک کودک نیازمندخریداری میشود  . داستان او این چنین شروع میشود :

" در حالی که در سال 2006 در آرژانتین سفر می کرد، موسسه TOMS Blake Mycoskie شاهد سختی هایی بود که بچه ها در حال رشد بدون کفش بودند. با تمایل به کمک، او TOMS Shoes را ایجاد کرد، یک شرکت که هر جفت کفش را با یک جفت کفش جدید برای کودک مورد نیاز خریداری می کند. یکی برای یک ®.

 "

از آنجایی که به عنوان یک داستان گفته می شود، آسان است که به بازدیدکننده یادآور شویم  که چگونه شرکت به شکل امروز تبدیل شده است.

این احساس دلتنگی و لمس کردن و تحریک احساسات مختلف در یک خواننده است.

مشتریان بالقوه ممکن است از این داستان الهام گرفته و  برای کمک به این کودکان نیز از وب سایت  کفش خریداری کنند.

 

درباره مقادیر خود روشن صحبت کنید

منظور از مقادیر ، درواقع میزان تعامل با اجتماع و ماجراها است .

خط پایین این است که بازدیدکنندگان  به چه چیزی باور داشته باشد

استفاده از شرایطی که هر کس می تواند آن را درک کند

صفحه درباره ما باید قطعا حرفه ای باشد.

اطمینان حاصل کنید که خطاهای گرامری و املایی را بررسی کنیدسوگند یاد نکنید و یا از کلمات بسیارعامیانه استفاده نکنید

این مهم است که اطمینان حاصل کنید صفحه درباره ما، تمیز ، مناسب و مرتب است، ولی مراقب باشید  شما نمی خواهید یک پایان نامه برای استادتان بنویسید!

شما می خواهید این صفحه را تا حد ممکن قابل خواندن کنیداگر مردم نمیتوانند آنچه شما میگویید درک کنند تولید و فروشتان بالا نمیرود این یک سند حقوقی نیست، پس نباید آن را مانند یک لایحه  از وکلای بنویسید.

اجتناب از استفاده از اصطلاحات صنعتی.

سایر صاحبان کسب و کار در صنعت شما ممکن است بدانند که شما در مورد آن صحبت می کنید، اما آنها مشتریان شما نیستندشما باید چیزهایی را در زبان مشترکی که افراد به طور متوسط ​​می توانند درک کنند، قرار دهید.

این صفحه درباره ما را از Apptopia بخوانید:

در صفحه درباره ما ساده صحبت کنید

 

Apptopia در صنعت نرم افزار موبایل استآنها به کسب و کارها کمک می کنند با ابزارهای تجزیه و تحلیل برنامه تلفن همراه به مشتریان بیشتری دست پیدا کنند.

این چیزی است که تقریبا هر کسب و کار می تواند از آن بهره مند شود، اما همه نمی دانند.

این جاست که اهمیت صفحه «درباره ما» را نشان می دهدآنها تصدیق می کنند این فضای کمی پیچیده است و مردم مطمئن نیستند که با برنامه های تلفن همراه خود چه می کنند.

آنها همه انواع مشتریان بالقوه را شامل می شود:

 • ناشران
 • تبلیغ کنندگان
 • علامت های تجاری
 • سرمایه گذاران.

صفحه آنها توضیح می دهد که مردم از داده ها برای کمک به تصمیم گیری استفاده می کنند، اما مطمئن نیستند چگونه اطلاعات خاصی را دریافت و تجزیه و تحلیل کنند.

این شفافیت می تواند به آنها کمک کند که احساس راحتی کننداین در زبان ساده نوشته شده است همه می توانند درک کنند

در نتیجه، آنها می توانند به کسب درآمد بیشتر امیدوار شونداگر صفحه آنها فوق العاده فنی بود، این تاثیری  بر روی مشتریان بالقوه نداشت.

مهم این است که در ذهن داشته باشید، مخصوصا اگر شما در صنایع خاص هستید.

تصاویر را برای شکستن متن اضافه کنید

من یک طرفدار بزرگ استفاده از تصاویر و دیگر تصاویری هستم که بتوانم طول محتوای نوشته شده را از بین ببرم.

در جمله های کوتاه با پاراگراف هایی که فقط چند خط هستند نگارش کنید .

از تصاویر نیز استفاده کنیدتصاویر می توانند صفحه مورد نظر ما را جذاب تر کننداین به مردم در خواندن و درک بهتر  کمک می کند .

در اینجا یک مثال از نحوه  استفاده از تصاویر DeWALT در صفحه About Us می باشد:

سابقه تصویر خود را به تصویر بکشید

من فکر می کنم این ایده بسیار خلاق استاین صفحه یک جدول زمانی برای شرکت خود ایجاد می کند که تا سال 1955 تمام می شود.

برای هر نقطه عطف شرکت، آنها یک توضیح سریع و یک تصویر برای همراهی با آن دارنداین مفهوم باعث می شود افراد به راحتی بتوانند در مسیر تاریخی این کسب و کار حرکت کنند.

همانطور که می بینید، تصاویر نیز به محتوای نوشته شده ارزش می افزایند.

به جای اینکه تنها چیزی را درباره یک نقطه عطف خاص بیان کنند، آنها عکس هایی برای نشان دادن آن دارند.

این نیز بسیار جالب است تا ببینید که چگونه کیفیت این تصاویر در طول زمان تغییر می کند.

در حال حاضر، متوجه می شوم که هر کسب و کار تقریبا 100 سال عکس برای استفاده در یک جدول زمانی نداردبا این حال، این به این معنا نیست که شما نمیتوانید از تصاویر روی صفحه خود استفاده کنید.

اگر یک رویداد، محصول، سرویس یا شخص را توصیف کنید، یک تصویر برای بهبود داستان اضافه کنید.

بهترین کارکنان را مشخص کنید

اغلب من صفحات درباره ما را می بینیم که بر بنیانگذاران شرکت تمرکز دارنددر حالی که صحبت کردن در مورد دستاوردهای شخصی شما اشتباه است، به این معنا نیست که شما نمیتوانید کارمندان خود را به نمایش بگذارید.

میانگین جو همیشه نمی تواند به مدیر عامل مربوط باشداما آنها می توانند با دیگر کارگران ارتباط برقرار کنندبنابراین از جمله اطلاعات در مورد کارکنان شما کمک می کند تا شرکت خود را انسانی کنید.

این نشان می دهد که افراد واقعی نماینده نام تجاری شما هستنداضافه کردن اسامی، موقعیت ها و عکس های کارکنان شما نیز کمک می کند اعتبار کسب و کار خود را اضافه کنید.

بنابراین اگر کسی بخواهد به بخش منابع انسانی خود دسترسی پیدا کند، دقیقا می دانند چه کسی باید بپرسد که تماس بگیرند.

در اینجا یک مثال از این استراتژی استفاده شده توسط BuildFire است:

اطلاعات کارکنان در بخض درباره ما

در پایین صفحه About Us، آنها از کل کارکنان خود عکس می گیرند و عکس ها و اسم ها و موقعیت ها را نمایش می دهند.

شما حتی می توانید این رویکرد را یک گام بیشتر ببرید و یک بیوگرافی کوچک از هر عضو کارکنان خود اضافه کنید.

آن را به یاد ماندنی

خسته کننده نباش اگر صفحه «درباره ما» یک تصور ماندگار در ذهن بازدیدکنندگان وب را نداشته باشد، به شما کمک نخواهد کرد .

همه کسانی که از این صفحه بازدید می کنند آماده هستند که در آن لحظه مشتری باشندآنها باید قبل از اینکه تصمیم بگیرند و چیزی بخرند، این اطلاعات را کسب  کنند.

بنابراین شما باید راهی برای حک کردن یک تصور ماندگار در ذهن پیدا کنیداما بیش از حد ریسک نکنید و هر کاری را  که انجام میدهید را منعکس نکنید.

این صفحه درباره ما را از Cultivated Wit  چک کنید :

تصویر ماندگار و جذاب - جوک و کمدی

این یک نمونه دیگر از نمایش کارمندان و اضافه کردن یک بیوگرافی است، همانطور که قبلا پیشنهاد دادم.

در عکس های اخیر ما در BuildFire به عکس ها نگاهی بیندازید و آنها را با عکس هایی از Cultivated Wit مقایسه کنیدهمانطور که می بینید تفاوت زیادی وجود دارد.

اینها نمونه ای نیستند که شما انتظار دارید در وبسایت شخصی یا شرکتی  پیدا کنیدزیرا Culttivated Wit  یک شرکت کمدی است، بنابراین با برند آنها متناسب است.

عکس هایی مانند این ممکن است برای یک شرکت که متخصص سرمایه گذاری های بازنشستگی است کار خوبی نباشد.

با توجه به استراتژی صنعت و نام تجاری خود، سعی کنید کمی از سرگرم کننده در صفحه مورد ما، استفاده کنید تا آن را به یاد ماندنی نمایید.

با یک تماس به عمل پایان دهید

یک بازدید کننده وب سایت ازبعد از خواندن  کل صفحه درباره ما باخود میگویید " حالا چی؟"

شما نمیتوانید از آنها انتظار داشته باشید که به فروشگاه الکترونیک شما  بروند و شروع به خرید کنند .اگر اینطور بود که عالی میشد !

فقط به این دلیل که این صفحه "درباره ما" است  به این معنی نیست که شما نباید به فروش محصولات، خدمات و برند خود ادامه دهید.

بروید  جلو، و تعدادی از بهترین کالاها و خدمات خود را به نمایش بگذارید تا بازدید کننده مجذوب شده و به مشتری تبدیل شودپایان دادن به یک تماس برای اقدام که مهر و موم این معامله است.

نتیجه

بیایید خلاصه کنیم

صفحه "درباره ما"  فقط درباره نام تجاری شما نیستاین نیز باید در مورد مخاطبان شما باشد و اینکه چگونه می توانید نقاط درد خود را حل کنند.

شما باید نیازها و نگرانی های خود را مطرح کنید و نام تجاری خود را به عنوان یک منبع قابل اعتماد قرار دهید تا بتوانند با شما به راحتی تجارت کنند.

عناصر کلیدی داستان شما باید شامل موارد زیر باشند:

 • یک عنوان جذاب
 • داستان کوتاه
 • ارزش های شما
 • پاسخ به سه سوال بزرگ بازدید کنندگان

اضافه کردن تصاویر و به جای فقط صحبت کردن در مورد خود، ارائه برخی از اطلاعات در مورد کارکنان .

این نکات را دنبال کنید، و صفحه "درباره ما"  شروع به کسب درآمد بیشتری برای شرکت شما خواهد بود .

 

امیدواریم این مقاله بتواند به شما در رشد و توسعه کسب و کار اینترنتی کمک کند و مفید باشد . لطفا نظر خود را برای ما ارسال نمایید .

از اینکه وب سایت ما را  بازدید نموده اید و این مقاله را خواندید سپاسگزاریم .

 

 

 

افزایش سئو ,بازدید از سایت,صفحه اول گوگل

 


درآمد مناسب، فرزندان شاد، آرامش خانواده با تکنیک‌های بازاریابی محتوا؟!

این ایده از زمانی به ذهنم رسید که متوجه شدم چقدر برادرزاده ها و خواهرزاده هایم، با من بودن برایشان لذتبخش است و حتی موضوعات خصوصی را که هر کسی در سن نوجوانی فقط با دوستانشان مطرح میکنند قبل از هرکسی، با من درمیان میگذاشتند و یک روز...

مذاکره چیست؟ و اصول مذاکره در کسب و کار کدام است؟

وقتی با دوست‌‌ات در مورد یک گردش یکساعته صحبت می‌کنی یا اینکه با مادرت در مورد نحوه برگزاری میهمانی شب عید و چیدمان سفره هفت سین برنامه ریزی می‌کنی و حتی زمانی که با تعویض کننده روغن ماشین‌ات در مورد زمانبندی نوبت بعدی تعویض می‌پرسی در واقع...

بازاریابی محتوا چیست؟

خیلی از ما فکر میکنیم مفهوم بازاریابی، بازاریابی محتوا و فروش را می‌دانیم. البته در ابتدای مقاله نمی‌خواهم کسی را قضاوت کنم



نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن