چقدر برای تبلیغات هزینه کنیم؟ یکشنبه, 03 آذر 1398 , 0 نظر

همراه گرامی ، سلام 

همه ما میدانیم که برای اینکه کسب و کار سودآوری داشته باشیم باید تبلیغات داشته باشیم . و همچنین میدانیم که تبلیغات هزینه دارد و بعضی از تبلیغات ها اثر بسیار پایینی دارند و حتی به تجربه دیده ام که در موارد حتی یک ریال  از هزینه تبلیغاتی برنمیگردد .

بنظر شما باید چه کار کنیم ؟ و چطور تبلیغات اثرگذاری داشته باشیم . مخصوصا اگر در ابتدای راه هستیم و بودجه بسیار کمی برای تبلیغات داریم چطور باید هزینه کنیم ؟

فکر کنم که دوست داشته باشید که پاسخ این سئوالات را بدانید .پیشنهاد میکنم که ویدیوی زیر را ببینید . البته به این نکته هم توجه کنید که بحث تبلیغات و روش های تبلیغاتی بسیار گسترده است و ما سعی میکنیم در هر مقاله و یا ویدیو نکات کاربردی را بیان کنیم .

 

 

فروش و بازاریابی بیشتر از آنکه به  روحیه و استعداد نیاز داشته باشد نیاز به دانش تبلیغ نویسی دارد.  کمک میکنم با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغ نویسی هم فروشتان بیشتر شود و هم بتوانید قدم به قدم با فروش محصولتان ، برند خودتان را نیز بسازید و ماندگار کنید .


چگونه با تولید محتوا دیگران را به خود وابسته کنیم

آیا تا به حال اسم  شهرزاد قصه گو را شنیده ای ؟ آیا تا به حال قصه ای جذاب شنیده ای ؟ طوری که میخکوب داستانش شده باشی ؟ آیا میخواهی همانند آنها داستانی از شکست ها و موفقیت افسانه ای خود را تعریف کنی ؟ همان داستانی که میتواند مریدان و شاگردان زیادی را به دور تو جمع کند .

رازهای طراحی عنوان جذاب

مقاله ای علمی و پرمحتوا مینویسی ولی هیچ کس  آن را نمیخواند .

به همکاری چند نفر از دانشمندان حوزه  پزشکی مجله ای برای دانشجویان تولید ، چاپ و نتشر می کنید ولی دریغ از یک خرید !

چقدر برای تبلیغات هزینه کنیم؟

همراه گرامی ، سلام 

همه ما میدانیم که برای اینکه کسب و کار سودآوری داشته باشیم باید تبلیغات داشته باشیم . و همچنین میدانیم که تبلیغات هزینه دارد و بعضی از تبلیغات ها اثر بسیار پایینی دارندنظرهای شما

دوست عزیز ، نظر خودت را برایمان ارسال کن