0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

چقدر برای تبلیغات هزینه کنیم؟ يكشنبه, 3 آذر 1398 , 0 نظر

همراه گرامی ، سلام 

همه ما میدانیم که برای اینکه کسب و کار سودآوری داشته باشیم باید تبلیغات داشته باشیم . و همچنین میدانیم که تبلیغات هزینه دارد و بعضی از تبلیغات ها اثر بسیار پایینی دارند و حتی به تجربه دیده ام که در موارد حتی یک ریال  از هزینه تبلیغاتی برنمیگردد .

بنظر شما باید چه کار کنیم ؟ و چطور تبلیغات اثرگذاری داشته باشیم . مخصوصا اگر در ابتدای راه هستیم و بودجه بسیار کمی برای تبلیغات داریم چطور باید هزینه کنیم ؟

فکر کنم که دوست داشته باشید که پاسخ این سئوالات را بدانید .پیشنهاد میکنم که ویدیوی زیر را ببینید . البته به این نکته هم توجه کنید که بحث تبلیغات و روش های تبلیغاتی بسیار گسترده است و ما سعی میکنیم در هر مقاله و یا ویدیو نکات کاربردی را بیان کنیم .

 

 

فروش و بازاریابی بیشتر از آنکه به  روحیه و استعداد نیاز داشته باشد نیاز به دانش تبلیغ نویسی دارد.  کمک میکنم با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغ نویسی هم فروشتان بیشتر شود و هم بتوانید قدم به قدم با فروش محصولتان ، برند خودتان را نیز بسازید و ماندگار کنید .


هر هفته تخم مرغ طلا جایزه می دهیم !!!

به نظر شما قرعه کشی جوایز سنگین چند درصد فروش شما را بالا می برد؟

آیا میتوان برای افزایش درآمد حداقل 1.0000.000.000 ( یک میلیاردی در مدت کوتاه ) روی همچین تبلیغی حساب باز کنیم؟

محتوا پادشاه هـ - نیـ - ست

به تولید محتوا بیشتر توجه کنید چون "محتوا پادشاه است". این جمله ای است که این روزها از تمام متخصصین تجارت الکترونیک میشنویم ولی آیا واقعا میتوانیم با تولید محتوا  به درآمد 10.000.000+ در ماه برسیم؟ 

 نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن