رازهای طراحی عنوان جذاب یکشنبه, 01 دی 1398 , 0 نظر

مقاله ای علمی و پرمحتوا مینویسی ولی هیچ کس  آن را نمیخواند .

به همکاری چند نفر از دانشمندان حوزه  پزشکی مجله ای برای دانشجویان تولید ، چاپ و نتشر می کنید ولی دریغ از یک خرید !آنها را رایگان از طریق پست ارسال میکنید تا شاید کسی تماس بگیرد و حداقل زمان نشر شماره بعدی را بپرسد ولی باز هم اتفاقی نیفتاد .و بعد

یک وب سایت طراحی میکنید و هر مقاله را در قالب بلاگ در وب سایت قرار میدهید ولی تعداد بازدیدکنندگان صفحات داخلی بقدری کم است که ناامید میشوی .

میلیونها تومان پول بابت طراحی ، چاپ و انتشار کاتالوگ پرداخت کردید ولی فقط یک یا 2 مشتری جدید به سراغتان آمد ؟!

واقعا چرا؟

آیا شما هم جزء این دسته افراد هستید ؟

جزء هر کدام از آنها باشید فکر کنم دوست داشته باشید که بدانید چطور میتوانید مخاطب بیشتری از طریق محتواهای چاپی و یا اینترنتی بدست آورید .

اگر اینطور است پس با ما همراه باشید .

حالا که میخواهید راز آن را بدانید اول باید یادآوری کنیم : هرچیزی که بخواهید بفروشید مانند محصول فیزیکی ، آموزشی و یا نشر یک فرهنگ و یا ایده  و ... تا در قبالش پول ، امنیت ، اعتماد و یا موفقیت بگیرید باید بتوانید از علم تبلیغ نویسی استفاده کنید .

خوب بهتر است برویم سر موضوع اصلی یعنی طراحی عنوان جذاب .

آماده اید ؟

پس لطفا برای یاد گرفتن 3 فرمول ساختن  عنوان تبلیغاتی جذاب ویدیوی زیر را کامل ببینید .

 

فروش و بازاریابی بیشتر از آنکه به  روحیه و استعداد نیاز داشته باشد نیاز به دانش تبلیغ نویسی دارد.  کمک میکنم با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغ نویسی هم فروشتان بیشتر شود و هم بتوانید قدم به قدم با فروش محصولتان ، برند خودتان را نیز بسازید و ماندگار کنید .


چگونه با تولید محتوا دیگران را به خود وابسته کنیم

آیا تا به حال اسم  شهرزاد قصه گو را شنیده ای ؟ آیا تا به حال قصه ای جذاب شنیده ای ؟ طوری که میخکوب داستانش شده باشی ؟ آیا میخواهی همانند آنها داستانی از شکست ها و موفقیت افسانه ای خود را تعریف کنی ؟ همان داستانی که میتواند مریدان و شاگردان زیادی را به دور تو جمع کند .

رازهای طراحی عنوان جذاب

مقاله ای علمی و پرمحتوا مینویسی ولی هیچ کس  آن را نمیخواند .

به همکاری چند نفر از دانشمندان حوزه  پزشکی مجله ای برای دانشجویان تولید ، چاپ و نتشر می کنید ولی دریغ از یک خرید !

چقدر برای تبلیغات هزینه کنیم؟

همراه گرامی ، سلام 

همه ما میدانیم که برای اینکه کسب و کار سودآوری داشته باشیم باید تبلیغات داشته باشیم . و همچنین میدانیم که تبلیغات هزینه دارد و بعضی از تبلیغات ها اثر بسیار پایینی دارندنظرهای شما

دوست عزیز ، نظر خودت را برایمان ارسال کن