0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

هر هفته تخم مرغ طلا جایزه می دهیم !!! شنبه, 16 اسفند 1399 , 0 نظر

به نظر شما قرعه کشی جوایز سنگین چند درصد فروش شما را بالا می برد؟

آیا میتوان برای افزایش درآمد حداقل 1.0000.000.000 ( یک میلیاردی در مدت کوتاه ) روی همچین تبلیغی حساب باز کنیم؟

خب، بنظر من این مسئله به 2عامل بستگی دارد؟

  1. اول اینکه دایره مشتری در واحد زمانی چقدر است؟
  2. دوم اینکه چقدر تبلیغی  که ساخته شده در فضای رسانه های مختلف پخش شده است
  3. و البته مورد سومی هم میتواند تاثیر گذار باشد و اینکه برند محصول چقدر معروف است .

اجازه بده با یک مثال بزنیم :

تبلیغ تخم مرغ طلا برند تلاونگ، برندش شناخته شده است و هزینه تبلیغاتی مناسبی  هم برای ویروسی شدن تبلیغاتشان در نظر گرفته اند و از همه مهمتر اینکه این کالایی است که نیاز روزانه جامعه هدف ( بیش از 70% مردم کشور مخاطب هدف هستند). در اینصورت احتمال سودآور بودن این سبک تبلیغات بسیار بالاست حدود 95% موفقیت در بر خواهد داشت.

حالا فرض کنید که شما تولید کننده کابینت آشپزخانه هستید و فرض هم میکنیم که برند شناخته شده ای هستید حالا در کوتاه مدت میزان انتشار محتوای تبلیغاتی شما تعیین کننده است که بتوانید  مشتریان جدیدتر و غیرمشتریها هم به سراغ شما بیایند ولی باید به یک موضوع هم دقت کنید که مخاطب هدف در یک واحد زمانی به نسبت مثال بالا بسیار کوچکتر است چون مشتری برای هر خانه معمولا هر 5 سال یکبار کابینت های را تغییر میدهد ( البته در خانه ما این زمان به 15 سال یکبار آن هم در صورت شکسته شدن درب و دستگیره و کج ..... است )

خب در اینصورت فکر میکنید که یک جایزه بزرگ چند درصد از مشتریان شما را برای تعویض کابینت سالم شما ترغیب کند؟

 

فرض کنید که جایزه ای که گذاشتید تا 50% فروش شما را بالا برده و درآمد خوبی نصیبتان شده است بنظر شما این افزایش درآمد چه مدت ادامه خواهد داشت.

واقعیت این هست این جوایز خیره کننده مانند یک تب یک یا 2 شبه است که به سراغ مخاطب هدف می آید بعد یا تب فروکش میکند و یا اینکه مخاطب با تبش کنار می آید.

آیا راه حل بهتری به جای تخفیف و یا قرعه کشی ها بزرگ وجود دارد؟

بله وجود دارد شما باید یک وعده بزرگ به مشتری بدهید.

چطور ؟

همان مثال کابینت فروشی را در نظر بگیرید در ابتدا باید مزیت های کابینت را لیست کنید مزایای مانند :

  1. ضد خش بودن بدنه
  2. دستگیره های ظریف و مقاوم
  3. لولاهای مقاوم که تا مدت زمان مثلا 5 سال کج و یا شل نمیشوند.

حالا در یک نظرسنجی از اطرافیان، مشتریان، بازدیدکننده ها و یا فالوور های اینستاگرامتان بپرسید  که کدام یک از نظر آنها مهمتر است و به این ترتیب میتوانید وعده بزرگ در تبلیغات را پیدا کنید.

 

فروش و بازاریابی بیشتر از آنکه به  روحیه و استعداد نیاز داشته باشد نیاز به دانش تبلیغ نویسی دارد.  کمک میکنم با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغ نویسی هم فروشتان بیشتر شود و هم بتوانید قدم به قدم با فروش محصولتان ، برند خودتان را نیز بسازید و ماندگار کنید .


درآمد مناسب، فرزندان شاد، آرامش خانواده با تکنیک‌های بازاریابی محتوا؟!

این ایده از زمانی به ذهنم رسید که متوجه شدم چقدر برادرزاده ها و خواهرزاده هایم، با من بودن برایشان لذتبخش است و حتی موضوعات خصوصی را که هر کسی در سن نوجوانی فقط با دوستانشان مطرح میکنند قبل از هرکسی، با من درمیان میگذاشتند و یک روز...

مذاکره چیست؟ و اصول مذاکره در کسب و کار کدام است؟

وقتی با دوست‌‌ات در مورد یک گردش یکساعته صحبت می‌کنی یا اینکه با مادرت در مورد نحوه برگزاری میهمانی شب عید و چیدمان سفره هفت سین برنامه ریزی می‌کنی و حتی زمانی که با تعویض کننده روغن ماشین‌ات در مورد زمانبندی نوبت بعدی تعویض می‌پرسی در واقع...

بازاریابی محتوا چیست؟

خیلی از ما فکر میکنیم مفهوم بازاریابی، بازاریابی محتوا و فروش را می‌دانیم. البته در ابتدای مقاله نمی‌خواهم کسی را قضاوت کنمنظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن