0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

سئو و افزایش بازدید دوشنبه, 5 آذر 1397 , 0 نظر

فرصت شما برای ورود به بازارهای بزرگ چقدر است ؟
آیا تا به حال فکر کردید که سهم شما از بازارهای بزرگ چقدر است ؟ و یا اینکه بررسی نمودید که چطور میتوانید به بازارهای بزرگی در سطح کشور ، منطقه و یا جهانی دست پیدا کنید ؟ 
آیا مفهوم سئو سایت یا افزایش بازدید سایت و ارتباط آن را با دنیای واقعی میدانید؟

احتمالا پاسخ بیشتر ما "بله" خواهد بود . خیلی از صاحبان کسب و کار با طراحی وب سایت و ساختن صفحات در شبکه های اجتماعی مانند   اینستاگرام  ، سعی در شناساندن  کسب و کار ،مهارت و یا برند شخصی خود مینمایند . در واقع با این کار حضور خود را  در  شبکه های جهانی اعلام نمایند.

ولی آیا این حضور توانسته نیازها و هزینه های اولیه مجموعه شما را پاسخ دهد و در گسترش کسب و کارتان موثر بوده است ؟

برای پاسخ به این سئوال اجازه دهید بطور دقیق تر راهکار انجام شده غالب صاحبان حرفه را بررسی کنیم .

گام اول :در ابتدا یک صفحه در اینستاگرام ساخته میشود و در بخش اطلاعات نام شرکت ، حرفه و اطلاعات تماس گذاشته میشود و لوگو یا یک عکس از کالا و یا محیط کاری در بخش پست ها قرارداده میشود . 

گام دوم : صفحه را برای چند تن از دوستان و آشناهایتان معرفی میکنید و آنها نیز اطلاعات صفحه شما را به اشتراک میگذارند . در این مرحله از دیده شدن توسط 30 الی 40 بازدیدکننده بسیار خشنود میشوید .

سئو و شبکه های اجتماعی شما اینستاگرام و..

گام سوم : بطور مرتب اطلاعات کالا و خدمات خود را برای فروش در صفحه میگذارید . در این مرحله شاید بازدید کننده به 300 الی 400 هم برسد ولی از فروش خبری نیست .

گام چهارم : یک وب سایت هم تهیه میکنید و اطلاعات خدمات خود را در آن میگذارید و گاهی هم در بخش محتوا اطلاعاتی برای بالا بردن بازدید میگذارید . اما یا فروش ندارید و یا فروش از وب ساییتان در حد 1 یا 2 کالا در یک فصل میرسد .

سئو و طراحی وب سایت

گام پنجم : در این حالت از حضور بی نتیجه خسته شده اید و آن را رها میکنید و تمرکز خود را بر روی تجارت سنتی میگذارید .

سئو و افزایش فروش با افزایش سئو-بازاریابی اینترنتی

 متاسفانه با رکود اقتصادی فعلی جامعه بسیاری از کسب و کارهایی که وابسته به مشتریان خاص و قدیمی بودند و فقط به بازاریابی های سنتی پرداختند در حال ورشکستگی هستند که البته امیدواریم شما در بین آنها نباشید .

اما راه حل چیست ؟ و چطور میتوانیم به حضوری موثر و با نتیجه دست پیدا کنیم ؟

 

برای پاسخ به این سوال باید به تفاوت کسب و کارها در تجارت سنتی دقت کنید .

فرض کنید در صنف پارچه هستید در چه صورت فروش بالایی خواهید داشت ؟

پاسخ اکثر مردم به شرح زیر است :

  • فروشگاه باید از لحاظ جنس در حد قابل قبول باشد تا مشتری بتواند انتخاب کند 
  • صاحب فروشگاه باید به درستی پاسخ مشتری را بدهد 
  • و مهمترین عامل اینکه فروشگاه باید در مکانی شلوغ و پربازدید باشد .

 

فکر میکنم پاسخ سئوال را یافته باشید ! دقیقا باید تمام موارد موثر در تجارت سنتی نیز در تجارت الکترونیکی رعایت شود در واقع تنها تفاوت بازار سنتی از بازار الکترونیک تعداد بازدیدکننده ها و در دسترسی راحتر آن است . اما چگونه این مورد امکانپذیر است ؟

برای پیاده سازی موارد ذکر شده باید از یک متخصص در حوزه تجارت الکترونیک ،تبلیغات اینترنتی و افزایش بازدید (سئو) کمک بگیرید .

فرض کنید در همان حوزه پارچه کار میکنید به نظر شما وقتی افرادی که با کلمات پارچه ،لباس شب ، لباس کودک و.. هر چیزی که مرتبط با پارچه است در موتور جستجوی گوگل به پیدا کردن منابع مورد نیاز خود میپردازند کدام وب سایتها بیشترین شانس برای جذب مشتری دارند ؟ وب سایتهایی که در صفحات اول تا سوم هستند  یا وب سایتهایی که در صفحات 4 به بعد ؟ 

سئو و جستجو در گوگل

تفاوت آنها مانند تفاوت یک مغازه در داخل یک کوچه فرعی با یک فروشگاه بزرگ در خیابان اصلی است !! تصمیم با شماست . انتخاب کنید که میخواهید در کدام دسته باشید .

و اگر میخواهید وب سایت شما هم دارای ترافیک و بازدید کننده مناسب باشد باید از تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل استفاده نمایید و البته آن را خود شما با تحقیق و اجرایی نمودن تحقیقات خود میتوانید انجام دهید . اما باید بدانید اگر در حوزه نجارت الکترونیک و یا همان دیجیتال مارکتینگ اطلاعات زیادی ندارید با صرف هزینه زمانی که حتی ممکن است بیش از 2 یا 3 سال باشد امکان پذیر خواهد بود که خوب بهتر بررسی کنید آیا این هزینه زمانی به نفع شما است ؟!

مسلما نه ! اما مشکل دیگری نیز وجود دارد از سال 94 به بعد در ایران تعداد سایت ها  بیش از 500 هزار سایت در هر سال افزایش یافته و این یعنی اگر حتی به تکنیک های سئو هم آشنا باشید باز هم باید زمان و انرژی بسیاری صرف کنید تا به هدف خودتان یعنی قرار گرفتن در ردیف اول گوگل  برسید . باید بدانید که این روش یک استراتژی بلند مدت و  پرهزینه است .

 

فروشگاه در خیابان شلوغ,بازدید سایت

 

شاید الان این سئوال برای شما پیش آمده است که آیا راه حل سریعتری هم هست که به تعداد بازدیدکننده معقول در سایت برسیم . 

باید بگویم بله راه حل دیگر استفاده از تبلیغات اینترنتی ، محیطی ، بروشور و تراکت و ... است . حالا فرض کنید که شما راه حل تبلیغات را انتخاب کردهاید و آدرس سایت و یا صفحه فروش خود را در این تبلیغات قرارداده اید و تعداد بازدیدکننده های زیادی هم به صفحه فروشتان رفته اند اما آیا صفحه فروشتان توانسته به تمام سئوالات ایشان پاسخ بدهد و از همه مهمتر اعتماد آنها را جلب کند و در نهایت او را تبدیل به یک خریدار نماید ؟

به دقت به این سئوال فکر کن .

اگر میخواهی اطلاعات دقیقتری از سئو و افزایش بازدید و تعداد مشتری داشته باشی روی دکمه زیر کلیک کن . 

چگونه مشتریان خود را افزایش دهیم

یادتان باشد فرصت برای ورود به بازارهای بزرگ بسیار کم است زیرا هر روز تعداد رقبا بیشتر میشود پس هرچه زودتر اقدام کنید بهره شما از آن بیشتر خواهد بود.

 

 

فروش و بازاریابی بیشتر از آنکه به  روحیه و استعداد نیاز داشته باشد نیاز به دانش تبلیغ نویسی دارد.  کمک میکنم با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغ نویسی هم فروشتان بیشتر شود و هم بتوانید قدم به قدم با فروش محصولتان ، برند خودتان را نیز بسازید و ماندگار کنید .


درآمد مناسب، فرزندان شاد، آرامش خانواده با تکنیک‌های بازاریابی محتوا؟!

این ایده از زمانی به ذهنم رسید که متوجه شدم چقدر برادرزاده ها و خواهرزاده هایم، با من بودن برایشان لذتبخش است و حتی موضوعات خصوصی را که هر کسی در سن نوجوانی فقط با دوستانشان مطرح میکنند قبل از هرکسی، با من درمیان میگذاشتند و یک روز...

مذاکره چیست؟ و اصول مذاکره در کسب و کار کدام است؟

وقتی با دوست‌‌ات در مورد یک گردش یکساعته صحبت می‌کنی یا اینکه با مادرت در مورد نحوه برگزاری میهمانی شب عید و چیدمان سفره هفت سین برنامه ریزی می‌کنی و حتی زمانی که با تعویض کننده روغن ماشین‌ات در مورد زمانبندی نوبت بعدی تعویض می‌پرسی در واقع...

بازاریابی محتوا چیست؟

خیلی از ما فکر میکنیم مفهوم بازاریابی، بازاریابی محتوا و فروش را می‌دانیم. البته در ابتدای مقاله نمی‌خواهم کسی را قضاوت کنمنظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن