مقالات و نوشته ها

مطالب خواندنی و مفید در وبلاگ این شرکت

8 مرحله برای طراحی کمپین تبلیغاتی

1398/04/12
0

معمولا وفتی حرف از کمپین و یا جشنواره اینتنرنتی میشود فکر میکنیم که فقط  یک بنر طراحی کنیم و در وب سایت به نمایش درآوریم . اما یک جشنواره چیزی فراتر از این است در یک جشنواره اول باید مخاطبین به صفحه جشنواره هدایت شوند و دوم در آن منفعتی ببرند .

بیشتر بخوانید

ادبیات تبلیغ نویسی در دین و زندگی

1398/03/08
0

نمیدانم چطور باید شروع کنم و چه مقدمه ای برای این مقاله باید بنویسم چون همیشه عادت کردم در حوزه مدیریت ، تبلیغ نویسی و بازاریابی محتوا همواره از منابع و مثالهای کشورهای دیگر استفاده کنم و تحلیل ها و نمونه های آنها را بیان کنم مدتی است بازدیدکنندگان محترم سایت و حتی اطرافیانم میگویند که این مطالب بومی شده ما نیست

بیشتر بخوانید

چطور خلاق باشیم؟

1398/02/28
0

آیا برای تهیه محتوایی مناسب برای وب سایت خودتان دچار مشکل میشود ؟ میخواهید نکته ای متمایز کسب و کار خود را پیدا کنید ؟ خلاقیتتان محدود است و میخواهید بیشتر نوآوری داشته باشید ؟

بیشتر بخوانید

چگونه متقاعدسازی کنیم؟

1398/02/14
0

همه ما همواره در حال مذاکره هستیم چه زمانی که در جمع خانواده به بیان اتفاقات روزانه می پردازیم و چه زمانی که برای جمعی از افراد سخنرانی می کنیم و یا حتی زمانی که می خواهیم محصولی را بفروشیم.

بیشتر بخوانید

چگونه ایده های خود را پرورش دهیم؟

1398/02/08
0

برای رقابت در حوزه دیجیتال ، وب سایت یکی از مهمترین ابزارهاست .آماده سازی و تهیه یک سایت در زمان ما ، بسیار ساده و سریع  اتفاق میفتد و آن هم با هزینه بسیار کمتر از دیگر هزینه های سنگین روزانه یک مجموعه تجاری . ولی موضوع مهم در تجارت الترونیک ویا همان دیجیتال مارکتینگ نگهداری و بروز رسانی وب سایت و یا وبلاگ است .

بیشتر بخوانید

چگونه صفحه درباره ما سودمند بنویسیم؟

1398/01/25
0

وب سایت ما درواقع دفتر کار مجازی ما است و ما بطور مستمر اطلاعاتی از تلاش و دیدگاه های خود را درآن قرار می دهیم.دراین میان صفحه درباره ما مسلما مهمترین صفحه وبسایت ما است.

آیا واقعا این صفحه در معاملات تجاری ما تاثیر دارد؟ چه تعداد بازدید کننده واقعا وقت خود را برای بررسی صفحه درباره شما می گذارند؟

بیشتر بخوانید

سئو سازی مهمترین ابزار دیجیتال مارکتینگ یا...!

1397/12/01
0

درچند سال اخیر تقریبا همه ما کلمه اینترنت ویا دیجیتال مارکتینگ  را بطور روزانه می شنویم وبارها داستانهایی از سود کلان برخی از واحدهای تجاری که ازطریق تبلیغات اینترنتی اقدام به جذب مشتری نمودنده اند شنیده ایم به دنبال آن بسیاری ازما ....

بیشتر بخوانید

خدمات سئو رایگان !؟

1397/11/27
0

آیا تا به  حال در مورد سئو رایگان در گوگل جستجو کرده اید؟  آیا از خدمات رایگان شرکت طراحی سایت خود برای سئو سایتتان استفاده نموده اید ؟  و در نهایت آیا روش های رایگان سئو توانسته شما را در موقعیتی بهتر از رقیبان تان قرار دهد ؟

بیشتر بخوانید

اگر شبکه اجتماعی اینستاگرام فیلتر شود ؟

1397/11/14
0

درچندسال اخیر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام وپیام رسانهایی مانندتلگرام درزندگی وگسترش کسب وکار مردم دنیا به خصوص کشور عزیزمان "ایران" تاثیر غیرقابل انکار وچشمگیر داشته است .این موضوع برهمه ی شما عزیزان نیز پوشیده نیست .

بیشتر بخوانید